Objednajte sa

Zaujala Vás možnosť rádiofrekvenčnej a kryoablačnej liečby bolesti kolena či terapia autológnou obohatenou plazmou pod RTG navigáciou a prajete si zistiť, či môžeme pomôcť aj Vám? Máte už za sebou ortopedické alebo reumatologické vyšetrenie bolesti kolena, ale doterajšie liečba Vám nepriniesla úľavu? Nepomáha Vám cvičenie alebo rehabilitácia? Využite bezplatnú online službu a informujte sa o možnosti liečby ešte dnes! Zašlite nám vyplnený formulár „E-konzultácia“ na odborné posúdenie vhodnosti liečby našimi špecialistami.

V prípade kladného posúdenia liečby Vás budeme v čo najkratšom čase kontaktovať s návrhom vstupného vyšetrenia na Vami vybranom pracovisku EuroPainClinics. Výkony sú poskytované na špecializovaných pracoviskách v Bratislave a Bardejove.

Zdravotná starostlivosť je hradená zdravotným poistením Union a VŠZP. Pri poisťovni VšZP je však plne hradená v prípade:

  1. Operačný výkon je kontraindikovaný (tj. Výkon je vylúčený, nemožno ho vykonať)
  2. Po operačnom výkone pretrváva algický syndróm viac ako 2 mesiace, pričom nie je plánovaný ďalší operačný zákrok

Podmienkou je jednoznačné potvrdenie niektorého z vyššie uvedených prípadov ortopedickým špecialistom v zdravotnej správe pacienta. V prípade, že zdravotná správa neobsahuje toto potvrdenie, úhrada nie je možná.

Cena denervačných výkonov pre pacientov s poistením Dôvera je 500 eur. Regeneratívna terapia RTG navigovanou autológnou plazmou je nadštandardnou terapiou, ktorá nie je hradená zo zdravotného poistenia. Cena za 1 aplikáciu je od 80 do 120 eur.